Serwis Polsat Box Go a programy dla dzieci

PolsatBoxGo to nowy serwis grupy Polsat, który oferuje nie tylko setki filmów oraz seriali, ale też transmisje sportowe i kanały dla dzieci.

PolsatBoxGo dla najmłodszych

W ofercie jest mnóstwo treści dla dzieci w każdym wieku. Jeśli twoje dziecko korzysta z dedykowanego profilu „Dzieci”, będzie mogło przeglądać pozycje dla siebie według postaci, a także według filmu lub programu telewizyjnego. To bardzo ułatwia im przejście od razu do swoich ulubionych odcinków Horrid Henry lub odszukanie nowego filmu Lego. Na serwisie dostępne są treści przeznaczone specjalnie dla dzieci, w tym znakomita adaptacja serii niefortunnych wydarzeń oraz produkcje takie jak Skylanders Academy i Trollhunters. I oczywiście jest wiele świetnych filmów, w tym w tej chwili kilka genialnych ofert Studio Ghibli. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie, od przedszkolaków po starsze nastolatki.

Przy tak szerokiej gamie dostępnych treści niektórzy rodzice mogą obawiać się, że ich dzieci mogą natknąć się na treści, których nie powinny oglądać. Na szczęście PolsatBoxGo daje rodzicom możliwość dostosowania treści, do których mają mieć dostęp ich dzieci. Każdy tytuł podobnie jak w przypadku platform typu Netflix został oceniony przy użyciu regularnego systemu ocen w celu określenia, dla jakich odbiorców dany tytuł jest odpowiedni. Możesz dostosować, do której z tych ocen chcesz mieć dostęp. Po prostu przewiń w menu w dół do sekcji „Profil i kontrola rodzicielska” i wybierz użytkownika, którego chcesz dostosować.

PolsatBoxGo – regulamin korzystania z serwisu

PolsatBoxGo jest platformą dla użytkowników w każdym wieku i praktycznie bez względu na zainteresowania. Swoje kanały i programy znajdą tu rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci oglądały ciekawe i bezpieczne treści telewizyjne, a także kibice sportowi, wielbiciele filmów i maniacy seriali. Platforma łączy w sobie model klasycznej telewizji z bibliotekami VOD.

W bibliotekach VOD znajdziemy między innymi tytuły znane nam z Polsatu czy HBO. DO dyspozycji użytkownika pozostaje też ponad 100 kanałów telewizyjnych. Procedura korzystania z serwisu jest banalnie prosta. Wystarczy założyć konto na serwisie Polsat Box Go, wybrać pakiet, który pozostaje w sferze naszych zainteresowań i dokonać jednomiesięcznej opłaty. Jeśli chcemy zmienić pakiet na inny lub rozszerzyć ilość dostępnych programów telewizyjnych, wystarczy po prostu dobrać kolejny pakiet. Kiedy chcemy wypowiedzieć umowę i zakończyć współprace z serwisem Polsatu, wystarczy, że przestaniemy płacić za jego użytkowanie.

Leave a Reply